KONST / Litografier / Färglitografi 13658125
nr 1365 8125
Hans Arnold
(1925-2010), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 144/200, "Kronbruden". Motivet: 48x38 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
4.400 kr
måndag 7 december 2020
kl 20:14:43
2.600 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.800 kr
4.200 kr
3.600 kr
3.800 kr (Budbetjänt)
4.000 kr
4.200 kr (Budbetjänt)
Hans Arnold
Läs mer om Hans Arnold